Доминик Соланке продължава впечатляващата си голова форма с дузпа през

...

Доминик Соланке продължава да отбелязва отлична голова форма, докато Борнемут преодолява Фулъм

Доминик Соланке продължава впечатляващата си голова форма с дузпа през второто полувреме, когато Борнемут си обезпечи победа с 3-0 над Фулъм на Vitality Stadium.

Андони Ираола направи две промени от успеха на Черешките над Нотингам Форест и те комбинираха, с цел да основат откриването, защото положителното осъществяване на Алекс Скот сложи откриването на Джъстин Клувиерт тъкмо преди полувремето.

Соланке направи. Жоао Палиня заплати за свалянето на Антоан Семеньо в наказателното поле малко след приключването тутакси, преди Луис Синистера да постави черешката на тортата с трети гол в добавеното време.

Разочарованието на вратаря на Фулъм Бернд Лено надви. късно, когато изглеждаше да бута момче с топка, по-късно се върна, с цел да се извини на младежа, който наподобява одобри случая умерено.

Това беше първият домашен мач на Борнемут, откогато капитанът на Лутън Том Локиър претърпя сърдечен арест на терена на 16 декември и респект преди мача на екрана уважи тези, които бяха до...