„Добруджа“ победи „Локомотив“ (Мездра) с 31:23 в мач от мъжката

...

Добруджа победи Локомотив , Димитър Георгиев дебютира със 7 гола

„ Добруджа “ победи „ Локомотив “ (Мездра) с 31:23 в мач от мъжката А хандбална група. Жълто-зелените още веднъж домакинстваха в Каварна, заради неналичието на отопление в зала „ Русалка “.

„ Добруджа “ поведе още при започване на мача, като на почивката водеше с 15:10. В средата на второто полувреме преднината на добричлии набъбна на 10 гола.

Трима хандбалисти на „ Добруджа “ означиха по 7 гола – Стилиян Стоянов, Илиян Денев и новото попълнение Димитър Георгиев, който изигра първия си мач с жълто-зеления екип. Дясното крило е някогашен играч на варненските „ Локомотив “ и „ Спартак “. Донислав Димитров вкара 5 гола, Станимир Милушев и Галин Найденов – по 2, а Георги Димитров – 1.

С тази победа „ Добруджа “ постави завършек на серията от 7 следващи загуби. Отборът събра 4 точки и се изкачи на осмото място в класирането. dobrudjabg.com