Димитър Буров от отбора на е на мнение, че тимът

...

Димитър Буров: В отбора ни има доста опитни футболисти, които и преди са били в тази ситуация

Димитър Буров от тима на е на мнение, че отборът му е играл по-добре от макар днешната загуба с 1:2.

" Не е прелестно, тъй като за трета седмица имам болки на едно и също място. За днешния мач мога да кажа, че стояхме по-добре на терена през първото полувреме. Можехме да вкараме гол, само че не се поучи. След това ни вкараха гол от статично състояние, което не е добре. Хубаво е, че сътворяваме положения. Сигурен съм, че ще пристигна миг, в който ще ги вкарваме. Извадиха ме на полувремето поради травмата. Гледах мача вътре и се вижда, че при обстановката с дузпата на Славия има 100% засада. В тима ни има много опитни футболисти, които и преди са били в тази обстановка. Ще намерим нужната формула. Доста другари имам в Славия, само че сме експерти ". efbet Лига 12 кръг, четвъртък 10 декември  Ботев (Враца) 1:2краен резулат  Славия