ДЕТРОЙТ (AP) — Адам Хенрике вкара четвъртия си гол в

...

Енрике вкарва 4-ти гол в 2 мача, докато Дъкс губи Ред Уингс, 4-3

ДЕТРОЙТ (AP) — Адам Хенрике вкара четвъртия си гол в два мача и Анахайм Дъкс удържаха Детройт Ред Уингс 4-3 в понеделник вечер.

Анрике правеше първия си хеттрик в кариерата си в неделя против Ню Джърси.

Радко Гудас, Павел Минтюков и Трой Тери също означиха за патиците, които завоюваха две следващи победи след серия от пет загуби. Лукас Достал направи 30 спасявания.

Алекс ДеБринкат надвиши 400 точки в кариерата си с два пауърплей гола в третия интервал за Детройт. Джеф Петри означи първия си гол този сезон, а Патрик Кейн добави две асистенции. Западащите Red Wings изгубиха шест от седем.

Капитанът на Детройт Дилън Ларкин получи асистенция при завръщането си в състава, девет дни откакто изпадна в безсъзнание, когато беше ударен откъм гърба от Матю Джоузеф от Отава. Ларкин пропусна четири мача.

Началният вратар на Ред Уингс Виле Хусо получи помощ при овакантяване на леда при оставащи 2:37 минути през първия интервал заради кон...