Десният краен защитник Кайл Уокър-Питърс подписа нов договор с Тотнъм,

...

Кайл Уокър-Питърс преподписа с Тотнъм

Десният краен бранител Кайл Уокър-Питърс подписа нов контракт с Тотнъм, оповестиха лондончани.
Новият договор на 21-годишния Уокър-Питърс е до 2021 година. Младият защитник, който през предходната година завоюва международната купа с отбора на Англия на шампионата за младежи до 20 години, проби в първия състав на " шпорите " през този сезон, като записа три мача във Висшата лига, пет за купите и един в Шампионската лига, като означи и едно попадение.

Уокър-Питърс игра 90 минути за Тотнъм при триумфа с 5:4 над Лестър в последния кръг във Висшата лига в неделя и записа асистенции за втория и за четвъртия гол на отбора.
We are delighted to announce that @KyleLPeters has signed a new contract with the Club, which will run until 2021.