Деница Елисеева и Габриела Димитрова се класираха за 1/2-финалите в

...

Деница Елисеева и Габриела Димитрова се класираха за 1/2-финал на Купа Странджа

Деница Елисеева и Габриела Димитрова се класираха за 1/2-финалите в категориите си на " Купа Странджа ".
 Даниел Асенов стартира с безапелационна победа присъединяване си на
Даниел Асенов стартира с безапелационна победа присъединяване си на " Купа Странджа "

Българинът получи аркада, която няма да попречи на по-нататъшното му присъединяване

При 51-килограмовите Димитрова, която е бронзова медалистка от Европейските игри в Минск, се наложи с 3-2 съдийски гласа над Тетяна Коб (Украйна). В спор за място на финала на следващия ден Габриела ще се изправи против американката Вирджиния Фуч.

Европейската шампионка от София 2016 Елисеева победи надалеч по-лесно Амелиа Мур (САЩ). В категория до 60 кг българката се наложи с 5-0 съдийски гласа и на полуфинала ще боксира против ирландката Кели Харингтън.

71-вото издание на " Купа Странджа " се организира със съдействието на Европейската боксова конфедерация, Министерство на младежта и спорта, Спорт Тото и други

Входът в зала " София " е свободен и през днешния ден. На полуфиналите на следващия ден и на финалите в събота входът ще бъде 10 лв., като събраните средства ще бъдат употребявани като награден фонд за спечелилите.