Черно море записа победа и във втората си контрола за

...

Черно море с втора победа в рамките на часове

Черно море записа победа и във втората си контрола за днес- По-рано варненци биха вторият отбор на Лудогорец с 2:0, а преди минути се оправи и с Несебър - 3:0.

Още във 2-рата минута Ертан Томбак бе съборен в наказателното поле, само че основният рефер не отсъди дузпа. В 4-ата минута Георги Божилов насочи рисков удар, само че вратарят на Несебър избави. В 22-рата минута Черно море поведе в резултата. Мехди Фенуш проби отляво и върна топката към Жоржиньо, който от точката на дузпата осъществя за 1:0. В 33-ата минута Атанас Зехиров проби отляво, финтира защитник и стреля, само че настрана от вратата. В 42-рата минута Мариян Огнянов откри нахлуващия Атанас Зехиров, който от въздуха с крайник насочи топката в мрежата на Несебър за 2:0. В 74-ата минута Ертан Томбак взе топката в личната половина, проби през центъра и след двойно подаване с Жоржиньо осъществя за 3:0.

Контролата пропущат контузените Радослав Василев, Мартин Костадинов и Даниел Димов.

Съставът: Благой Макенджиев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ертан Томбак, Ивайло Марков (80 Александър Георгиев), Мариян Огнянов (Йордан Радев), Георги Илиев, Мехди Фенуш, Жоржиньо, Георги Божилов (70 Ертан Томбак), Лъчезар Йорданов
Източник: petel.bg