Черно море загуби с 2:1 от Левски Това съобщи официалният

...

Черно море пуска жалба срещу съдията на мача с Левски

Черно море загуби с 2:1 от Левски Това заяви формалният уебсайт на варненци. От Черно море не са по никакъв начин удовлетворени от представянето на съдията Радослав Гидженов и неговите сътрудници, като показват, че бригадата е позволила много неточности. " Моряците " се безапелационни, че най-фрапантната е в 77-ата минута, когато след центриране от фаул, двамата футболисти на " сините " са в засада, а единият от тях - Мартин Райнов, вкара победния гол. Ето какво написаха варненци: Черно море ще пусне тъжба против съдийската бригада, отпред с Радослав Гидженов, която управлява мача от 29-ия кръг на Първа лига против Левски. Претенциите на „ моряците “ са няколко, като най-фрапантната неточност на Гидженов бе в 77-ата минута, когато бе отсъден фиктивен фаул на Стефан Станчев. При последвалото центриране двама футболисти на Левски бяха в засада, като единият от тях – Мартин Райнов, игра с глава, след което падна победният гол за домакините. Ръководството на Черно море е извънредно разочаровано от следващото ощетяване на тима след съдийски неточности, като съзрява наклонност в решенията на реферите в ущърб на варненския клуб. През сегашния сезон Черно море загуби много точки точно след сходни съдийски решения.
Източник: dnesplus.bg