Челси отново победи Милан, а този път успеха дойде като

...

Челси пак удари Милан, Ювентус изгърмя в Израел

Челси още веднъж победи Милан, а този път триумфа пристигна като посетител в Милано с 2:0. Така първенецът от 2021-а година в ШЛ си обезпечи присъединяване в елиминациите и съвсем несъмнено ще приключи и на първото място в групата. Пред Милан пък следва битка за място на осминафиналите против Република България Залцбург и Динамо Загреб.
Прочетете още
Томори направи дузпа в 21-та минута, откакто фаулира Маунт, а с изключение на углавен удар бранителят на Милан, който е младеж на Челси, беше и изпъден. Жоржиньо съумя да трансформира дузпата в гол, а в 34-та минута Обамеянг съумя да удвои.

Ювентус загуби всевъзможни шансове за елиминациите, откакто загуби с 0:2 против Макаби Хайфа в Израел.

Атцили откри в 7-та минута, а още веднъж той в 42-та минута удвои резултата.

Без Ерлинг Холанд, който остана като неизползвана запаса Манчестър Сити не съумя да вкара гол и приключи 0:0 при гостуването си на ФК Копенхаген в Дания.

Гол на Родри беше анулиран след ВАР, след това Марез изпусна дузпа, а в 30-та минута и Серхио Гомес беше изпъден и Сити трябваше да доиграва мача с 10 индивида.

Шампионът Реал Мадрид също сгафи и направи 1:1 като посетител на Шахтьор Донецк. В 46-та минута Зубков откри, а в края на мача Рюдигер изравни.