Челси и Фулъм се изправят един срещу друг в мач

...

НА ЖИВО: Челси - Фулъм, съставите

Челси и Фулъм се изправят един против различен в мач от 22-я кръг на Висшата лига. Срещата е с начален час 22:00 и ще може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще наблюдава всичко най-интересно към срещата за вас минута по минута.

Челси има едвам две победи в последните си 10 мача във всички шампионати, като тимът на Греъм Потър се намира на 10-о място в шампионата и ще се надява да промени точно тази своя позиция. Един от главните проблеми на " сините от Лондон " е, че дребното отбелязване на попадения, като те имат едвам 22 гола в 20-те си мача до момента. По отношение на отбраната, Челси е 4-и в лигата по брой позволени попадения.

Фулъм е една от приятните изненади през този сезон, като " котиджърс " са на 7-а позиция с 31 точки и преследват местата, даващи право на присъединяване в евротурнирите. Лондончани разчитат на офанзивата си най-вече, като и позволяват огромен брой попадения - 31, което е повече от предпоследния Евертън. Основната захлаха във Фулъм е централният нападател Александър Митрович, който има 11 гола в 17 мача от началото на сезона във Висшата лига.

Стартови сформира:

Челси:  1. Кепа Арисабалага, 32. Марк Кукурея, 4. Беноа Бадиашил, 6. Тиаго Силва, 24. Рийс Джеймс, 5. Енцо Фернандес, 23. Конър Галахър, 22. Хаким Зиеш, 19. Мейсън Маунт, 15. Михайло Мудрик, 29. Кай Хаверц

Фулъм 17. Бернд Лено, 33. Антони Робинсон, 13 Тим Рийм, 31. Иса Диоп, 2. Кени Тете, 26. Жоао Палиня, 6. Харисън Рийд, 20. Уилиан, 18. Андреас Перейра, 14. Боби Рийд, 9. Александър Митрович