Бристол победи с 2:1 Шефилд Юнайтед при гостуването си от

...

Бристол подчини Шефилд в мач с 4 греди и един червен картон

Бристол победи с 2:1 Шефилд Юнайтед при гостуването си от 21-ия кръг на Чемпиъншип. Попаденията за триумфа бяха дело на Джейми Патерсън и Ейдън Флинт. За Шефилд Лиън Кларк означи единственото попадение.

Шефилд Юнайтед бе преследван от страховит малшанс в тази среща. Момчетата на Крис Уайлдър удариха четири греди. Три през първата част преди противникът им да поведе и една през вторите 45 минути. Два пъти изстрели на Дъфи бяха спрени от рамката, а по един път с разочароващата панорама се сблъскаха Шарп и Кларк.

Резултатът бе открит в 43-ата минута, когато Петерсън пое отдясно, финтира няколко противникови играчи и с акуратен удар се разписа за 1:0. Лиън изравни в 48-ата минута, след прекрасен пробив по десния байрак.

Флинт донесе трите точки на Бристол в първата минута на добавено време. При центриране отляво той засече за крайното 2:1

Шефилд не съумя да приключи мача в цялостен състав, откакто в 59-ата минута Флек бе изпъден с червен картон.

В класирането Бристол e трети с 40 точки, а Шефилд е позиция обратно с 37.