Брентфорд вкара три гола през второто полувреме, за да спечели

...

Брентфорд победи Лутън със силно шоу през второто полувреме

Брентфорд вкара три гола през второто полувреме, с цел да завоюва значима победа във Висшата лига над Лутън на Gtech Community Stadium.

Нийл Маупай откри резултата, а Бен Мий добави втори скоро по-късно. Въпреки че Джейкъб Браун от Лутън върна един гол, Шандън Баптист подпечата триумф с 3-1 за хората на Томас Франк след девет минути оставащи.

Въпреки това, проблемите на пчелите с травми се утежниха, когато Кристофър Айер удари удар в загрявка, а Саман Годос го размени.

На домакините липсваше каквото и да било преимущество в играта им през първото полувреме, защото се бореха да играят без оператора в средата на терена Матиас Йенсен, който остана отвън линията заради травма на абдуктора.

Отсъстващият от Лутън Алфи Даути, който получи травма на бедрото през седмицата, беше сменен от централния бранител Амари Бел, който се включи като спонтанен ляв бек.

В в ранните стадии на конкуренцията Брайън Мбеумо победи национала на Ямайка Бел от външната страна, пр...