Бразилия се добра до успех с 2:1 в сблъсъка си

...

Бразилия надви Колумбия със спорен гол на Копа Америка

Бразилия се добра до триумф с 2:1 в конфликта си с Колумбия от група " В " на Копа Америка. Срещата бе много вълнуваща, като домакините стигнаха до успеха по много спорен метод.

Колумбия поведе още в 10-ата минута с брилянтно попадение на Луис Диас, само че Бразилия изравни с доста противоречив гол на Роберто Фирмино в 78-ата минута. Победното попадение пък падна в 10-ата минута на добавеното време, а негов създател бе Каземиро.

Това бе 10-а поредна победа за " златистите " и трета на тазгодишното издание на Копа Америка.

С тази победа Бразилия събра актив от 9 точки и е еднолично на върха в класирането в групата. Колумбия пък остава на 2-ото място с 4 точки.
 След празненството с жрици на любовта - чилийците си вкараха автогол против Уругвай

Двубоят от Копа Америка приключи 1:1