Брайтън стигна до 3:3 в домакинството си на Уулвърхамптън. Вълците

...

Брайтън не се даде на Уулвс и спечели ценна точка в борбата за спасение

Брайтън стигна до 3:3 в семейството си на Уулвърхамптън. " Вълците " водеха с 3:1 на почивката, само че не съумяха да задържат преднината си.

Аарън Конъли откри за домакините в 13-ата минута, само че отборът на Еспирито Санто бързо изравни след удар с глава на Сайс. Към края на полувремето първо автогол на Дан Бърн изведе гостите напред, а по-късно Рубен Невеш от дузпа усили задатъка им.
 Кристъл Палас победи Шефилд Юнайтед, само че пострада от грубостите на
Кристъл Палас победи Шефилд Юнайтед, само че пострада от грубостите на " остриетата "

Джефри Шлуп вкара гол, само че излезе контузен

Брайтън обаче стартира нападателно втората част и след 50 секунди Неал Мопе понижи от дузпа, откакто бе фаулиран от Жоао Моутиньо. Удар с глава на Люис Дънк донесе равенството в 70-ата минута.

Уулвс заема 12-а позиция с 22 точки, до момента в който " чайките " остават интензивно забъркани в борбата за оцеляване.
 Ефективен Тотнъм с класика против атакуващия Лийдс

Стилът на Жозе Моуриньо се оказа доста по-ефективен от този на Марсело Биелса

БРАЙТЪН - УУЛВЪРХЯМПТЪН 1:1

1:0 Конъли (13 " ), 1:1 Саис (19 " ), 1:2 Бърн (34 " ), 1:3 Невес (44 " ), 2:3 Мопе-дузпа (46 " ), 3:3 Дънк (70)