Бранителят Петко Христов получи директен червен картон в домакинския двубой

...

Петко Христов спаси Венеция от загуба с червен картон

Бранителят Петко Христов получи пряк червен картон в домакинския дуел на своя Венеция против Каляри от 26-ия кръг на Серия “Б ”. Мачът приключи 0:0, а българският бранител беше отхвърлен в 86-ата минута за нарушаване против откъсващия се самичък против вратаря Зито Лувумбо.

Христов е във Венеция като преотстъпен от Специя, като укрепи отбора преди месец с контракт до края на сезона.

За него това беше четвърти следващ мач като титуляр за тима, като в тях Венеция няма загуба. И въпреки всичко съставът остава в зоната за възможен бараж за оцеляване.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.