Бранителят на е на мнение, че тимът му е победил

...

Кавдански: Второто полувреме беше само на битка и характер

Бранителят на е на мнение, че отборът му е победил с 4:3 с помощта на темперамент и геройство.

" Днес целият тим извоюва тази доста сложна победа. За нас най-важно беше да спечелим трите точки. През първото полувреме теренът позволяваше да се играе. Видяхте какви бяха атмосферните условия през второто полувреме. Беше единствено на борба и темперамент. Помогнахме на Монтана с наши неточности да се върнат в мача. Хубавото е, че показахме темперамент. Мисля, че победихме справедливо. Нормално е след втория гол на Монтана да има еуфория в техния тим. Това ни стимулира да вдигнем оборотите и да вкараме трети и четвърти гол. си е Левски. Уважаваме ги както тях, по този начин и всеки различен тим. Показали сме, че можем да победим всеки ". efbet Лига 15 кръг, понеделник 7 декември  Монтана 3:4краен резулат  Царско село