Бойко Борисов изигра пореден блестящ мач за ветераните на Витоша

...

Бойко Борисов с гол и две асистенции за Бистришките тигри

Бойко Борисов изигра следващ ослепителен мач за ветераните на Витоша бистрица. Лидерът на ГЕРБ се разписа един път и даде две асистенции за успеха над Вихър (Требич) с 1:6 в мач от третия кръг на столичното състезание, оповестява „ 24 часа ”.

Борисов наниза петото попадение във вратата на домакините във 67-ата минута. Витоша поведе рано рано с безапелационна преднина и реши изхода от срещата още преди почивката.

Христо Йовов откри резултата в 5-ата минута, Георги Пеев повиши 6 по-късно, а Светослав Петров направи преднината на Тигрите класическа в 29-ата минута.

После Пеев се разписа за 0:4 преди, Петър Златинов – Топеца да понижи с красиво осъществяване преднината на гостите. През второто полувреме надмощието на гостите продължи. След безредие в наказателното поле Бойко Борисов повиши на 1:5. Крайното 1:6 оформи Николай Божов, който трансферира стража на Вихър. С този триумф Витоша оглави временото класиране с 6 точки. Вихър (Требич) остава финален без актив и три следващи провали. За Требич играха доста звезди от близкото минало като Милен Радуканов, Кристиян Добрев, Димитър Стефанов – Бомбата, Дарко Савич и Христо Коилов.

Източник: tribune.bg