Божидар Краев получи първия си червен картон като играч на

...

В Австралия: Изгониха Божидар Краев

Божидар Краев получи първия си червен картон като състезател на " Уелингтън Финикс ". Неговият отбор победи с 1:0 при гостуването си на Сидни в среща от 11-ия кръг на австралийската А Лига.

Новозеландците победиха поради гол на поляка Оскар Завада още в десетата минута, само че същинското шоу занапред предстоеше.

Краев, който има 6 гола в 14 мача за " Уелингтън " получи жълт картон в 34-ата минута за задържане на неприятелски състезател, а в 71-ата беше изпъден с втори жълт след жестоко нарушаване против съперник.

В 86-ата минута Уелингтън остана с девет души след пряк червен картон на Николас Пенингтън, който направи още по-груб фаул.

В края на мача някогашният нападател на " Рединг " и " Болтън " Адам Льо Фондър изпусна две дузпи за " Сидни ".
Източник: novsport.com