Бизнесменът Ангел Христов застана начело на Миньор (Перник). Бившият елитен

...

Миньор с нов президент

Бизнесменът Ангел Христов застана отпред на Миньор (Перник). Бившият първокласен рефер към този момент е президент на клуба, като си сложи задачата да върне “чуковете “ в професионалния футбол. До края на седмицата 53-годишният Христов ще се срещне с треньорите и футболистите.

Днес предприемачът изгледа успеха на Миньор над четвъртодивизионния Дружба (Мещица) със 7:0. Двубоят бе регионален край от предварителния стадий на шампионата за Купата на Аматьорската футболна лига и се игра на стадион “Миньор “.
 Миньор(Перник) - ЦСКА 1948 @@@
“Жълто-черните “ поведоха още в 6-ата минута с гол на Денислав Балев. Малко по-късно Стоян Кадифчин удвои с удар от границата на наказателното поле. До почивката Денил Селимински с глава направи преднината класическа.

През втората част надмощието на перничани продължи, а младоците Кристиян Слишков, Стивън Милчев, Александър Асенов и Божидар Атанасов доведоха нещата до крайното 7:0.

Следващата фаза на конкуренцията би трябвало да дефинира представителят на Югозападна България в полуфиналите.