Берое зашлеви як шамар по амбициите на Левски като го

...

Берое шокира Левски на Герена ВИДЕО

Берое зашлеви крепък пестник по упоритостите на Левски като го победи с 2:1 на Герена. Поражението идва като нов сериозен удар по реномето на старши треньора Георги Дерменджиев, който заложен на дузпата, а за мястото му е гласен Петър Хубчев. Откакто пое „ сините ” Дерменджиев няма нито един извоюван мач на „ Георги Аспарухов ”. Единственият домашен триумф за експерта пристигна при 1:0 над ЦСКА през февруари, само че тогава мачът се игра на Националния стадион „ Васил Левски ”. Така към този момент в четвърти следващ дуел на " Герена " тимът на Дерменджиев остана без триумф.
Станислав Костов (49) изведе „ сините “ напред в резултата, само че Карлос Охене (54) бързо изравни, а Педро Еуженио (77) шокира домакините. Левски продължава да заема трета позиция във краткотрайното класиране с 59 точки, до момента в който Берое е четвърти с 9 по-малко.
Източник: marica.bg