Берое депозира днес жалба срещу отсъжданията на рефера Валентин Железов

...

Берое скочи с 9-минутно видео на ЦСКА-София, поиска 3 мача наказание за звезда на червените

Берое подава през днешния ден тъжба против отсъжданията на рефера Валентин Железов в дуела против ЦСКА-София. Заралии разгласиха 9-минутно видео на своя формален уебсайт, с което да покажат другите критерии на съдията по отношение на двата тима. Според Берое Железов е дал поредност от измислени фаулове в интерес на алените и е глобил футболисти на старозагорци с жълти картони за тях, а е подминавал надалеч по-груби нарушавания на съперника, отказвайки да ги декорира в жълто или алено. Според заралии нападателят на ЦСКА-София Рафаел Енрике е трябвало да бъде изпъден с пряк червен картон още през първата част, когато рита без топка противник (б.а. тази преживелица във видеото е на 2.37 минута).

Ето какво пишат и демонстрират от Берое:

" Днес Берое подава тъжба против отсъжданията на рефера в дуела с ЦСКА-София. В приложеното видео всеки може да реши дали Берое игра жестоко, както услужливо написаха някои медии и дали съдията целеустремено и преднамерено „ управлява “ този мач. Дали трябваше да бъде изпъден Рафаел Енрике в 29-та минута и не би трябвало да е осъден за 3 срещи, както бе осъден Охене след дуела в Пловдив против Локомотив. Дали Тиаго Родригез получи контузия след „ здрав ритник “ от състезател на Берое, както още веднъж се твърди в някои издания. " Първа лига 3 кръг, събота 13 април  ЦСКА-София 2:0краен резулат  Берое