Берое 1 : 0 Локомотив (Сф) 32′ ГОООЛ! 1:0! ТУНГАРА!

Берое - Локомотив 1:0, Тунгара изведе домакините напред

Берое

1: 0

Локомотив (Сф)
 32′
ГОООЛ! 1:0! ТУНГАРА! Симеон Мечев центрира от директен свободен удар, а Тунгара засече с глава и остави Любенов беззащитен!
27′
Жълт картон за Димитър Пиргов
24′
Играта е спряна, с цел да може играчите да се освежат край страничната линия. До момента мачът е много постоянно накъсван, а положения пред двете порти не престават да липсват.
23′
Жълт картон за Спас Георгиев
23′
Ивайло Найденов получи жъл картон
12′
Илия Димитров можеше да изненада домакините в тази 12-та минута на мача, само че Димитър Пиргов се намеси добре и предотврати заплахата пред старозагорската врата.
10′
Владеене на топката: Берое: 56%, Локомотив (София): 44%
7′
Равностойни първи минути на стадиона в Стара Загора. Домакините са по-активният тим, само че към този момент няма рискове пред вратата на столичани.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1 Иван Караджов 24 Александър Любенов 2 Димитър Стоянов 33 Карлос Фильо 3 Димитър Пиргов 22 Ивайло Найденов 7 Лукас Мартинс 21 Камен Хаджиев 8 Серкан Юсеин 4 Мики Орачев 10 Абубакар Тунгара 89 Матеус Роча 11 Стив Траоре 26 Красимир Милошев 15 Георги Динков 13 Селсо Рапосо 16 Симеон Мечев 70 Димо Бакалов 17 Спас Георгиев 9 Илия Димитров 44 Николай Николаев 11 Карлос Енрике Фреирес Треньор Петър Хубчев Станислав Генчев Резерви 23 Иван Гошев 1 Дамян Дамянов 4 Валентино Пулиезе 10 Валентин Николов 14 Стилиян Николов 5 Дейвид Малембана 18 Дамян Йорданов 45 Димитър Митков 19 Тодор Жеков 3 Марио Петков 21 Ивайло Митев 18 Християн Чипев 77 Божидар Пенчев 28 Борис Кръстев
Берое посреща Локомотив (София) в дуел от третия кръг на efbet Лига. Срещата ще се играе през днешния ден от 18:30 часа на стадион " Берое " в Стара Загора.

Берое откри новия сезон с група от едвам 15 индивида, само че в последна сметка реализира триумф с 2:1 вкъщи над Ботев (Враца). Той не бе по никакъв начин лек и пристигна след цялостен поврат и надвит гол от дузпа в заключителната част на дуела.
 Пореден чужденец кара проби в Берое

Най-вероятно играе на поста ляв бек

Заралии изиграха доста добър мач и седмица по-късно в Кърджали, когато стояха по-добре на терена от тима на Арда, само че в последна сметка изгубиха минимално с гол при започване на втората част.

Футболистите на треньора Станислав Генчев пък също изиграха добър мач против ЦСКА в предишния кръг и взеха точка след реми 1:1.
 Основни футболисти на Локомотив (София) с травми

Под въпрос са за идващия мач на " железничарите "

Те бяха покрай успеха, само че позволиха изравнителен гол в края. В първия кръг пък Локомотив (София) загуби вкъщи с 0:1 от Черно море.