Бенфика и Интер направиха мач за историята, завършвайки 3:3 в

...

Интер и Реал Сосиедад решават първото място в последния мач

Бенфика и Интер направиха мач за историята, завършвайки 3:3 в дуел от Група D на Шампионската лига. В Лисабон „ орлите “ поведоха с 3:0 до почивката след хеттрик на Жоао Марио.

След това с попадения на Марко Арнаутович, Давиде Фратези и Алексис Санчес през второто полувреме „ нерадзурите “ взеха точка и по този начин остават на второ място в групата с 11 пункта.

Що се отнася до Бенфика, португалците е доста евентуално да приключат европейското си присъединяване още през декември, откакто имат единствено точка на дъното в групата, като изостават на три зад третия Република България Залцбург.

Мачът в Сан Себастян завърши 0:0. Домакините насочиха 20 удара към вратата на противника, само че по този начин и не стигнаха до гол.

Австрийците също можеха да изтръгнат успеха, само че преди почивката изстрел на Нене срещна гредата.

В последния кръг Интер и Реал Сосиедад ще решат ориста на първото място в Милано. Република България Залцбург има 4 точки и ще финишира трети, в случай че не загуби с повече от един гол разлика семейството си на Бенфика.
Източник: lupa.bg