Байерн Мюнхен успя да спечели с 1:0 гостуването си на

...

Байерн взе гол аванс от ПСЖ преди реванша в Мюнхен

Байерн Мюнхен съумя да завоюва с 1:0 гостуването си на ПСЖ в първия осминафинал сред двата тима в Шампионската лига.
Прочетете още
След нулево първо полувреме Байерн съумя да открие резултата в 53-та минута, когато Алфонсо Дейвид центрира в наказателното поле, а Кингсли Коман насочи изстрел от воле топката мина сред плонжа на Донарума и влетя в мрежата му за 0:1.

В 62-та минута удар на Чупо-Мотинг откри страничната греда.

В 83-та минута Нуно Мендес направи страховит пробив и подаде към Мбапе, който от близко вкара, само че голът беше анулиран поради засада след ВАР.

Във втората минута от добавеното време Павар получи втори жълт картон и беше изпъден.

В другия мач през днешния ден в Милано Милан победи с 1:0 Тотнъм.

Милан откри още в 7-та минута, когато Тео Ернандес навлезе в наказателното поле и стреля, вратарят Форстър мазета, само че топката отди при Брахим Диас, чийто изстрел вратарят още веднъж избави, само че при добавката с глава Диас съумя да открие резултата.