Баскетболният вицешампион Рилски спортист победи ТФТ Скопие с 81:62 в

...

Рилски спортист победи ТФТ Скопие в контрола

Баскетболният вицешампион Рилски състезател победи ТФТ Скопие с 81:62 в контролна среща, играна довечера в " Арена Самоков ". Двата отбора изиграха добър дуел, в който баскетболистите на ТФТ съумяха да поведат в началните минути от срещата и след 10 минути игра водеха с 22:16. Добри изяви на Крис Минков и Димаджио Уигинс във втората четвърт обаче разрешиха на домакините да стигнат до поврат и на почивката да имат задатък от 37:31.

Още от началото на втората половина разликата стартира да пораства и след 30 минути игра таблото в зала " Арена Самоков " показваше 62:49 в интерес на Рилски състезател, най-много поради отличните изяви на Брендън Рандолф и Евън Бати. В последната четвърт гостите от Република Северна Македония пробваха да се върнат в мача, само че това не се случи и Рилски състезател стигна до крайния триумф.