Барселона завърши наравно 3:3 с Гранада в двубой от 24-ия

...

Барселона се спъна в предпоследния в Ла Лига и вече е на 10 точки от лидера Реал Мадрид

Барселона приключи наедно 3:3 с Гранада в дуел от 24-ия кръг на испанската Ла Лига, игран на " Естадио Олимпико ".

Изгряващата звезда Ламин Ямал в 14-ата минута след асистенция на Жоао Кансело. Гостите изравниха посредством Рикард Санчес в 43-ата. Факундо Пелистри направи обрата цялостен, вкарвайки в 60-ата минута.

Радостта на гостите не търпя доста, тъй като в 63-ата минута Роберт Левандовски изравни за каталунците. Игнаси Микел обаче изведе Гранада още веднъж напред в резултата три минути по-късно. Нов гол на Ямал, този път в 81-ата минута, избави Барса от проваляне в срещата.

Така Барселона събра актив от 51 точки и се намира на трета позиция. Каталунците към този момент са на 5 от втория Жирона и на 10 от първенеца Реал Мадрид. Гранада е на предпоследното 19-о място с 13 точки.