Банско победи Беласица с 4:1 в контролна среща. В 16-та

...

Банско победи Беласица в контрола

Банско победи Беласица с 4:1 в контролна среща. В 16-та минута някогашният футболист на Беласица Атанас Димитров осъществя дузпа. Четири минути по-късно Светослав Валериев се възползва от груба неточност на Валентин Костов и от няколко метра се разписа за 2:0. В 38-ама минута титулярния вратар на Беласица се контузи и в игра влезе резервата Димитър Христов.
След почивката бяха маркирани нови три гола. В 73-ата минута Калоян Маринов направи резултата типичен, а в 76-ата бразилеца Джовани повиши на 4:0. Единственото попадение за тима на Беласица беше дело на резервата Запро Динев в 85-ата минута. Отборът на ОФК Беласица позволи трета загуба в предсезонната си подготовка за шампионата на Югозападната трета лига. Следващия надзорен мач на Беласица е в събота, 21 юли, от 10.00 часа в Симитли против локалния Септември, а на Банско - в същия ден против македонския тим Горан Пандев.