Балкан (Ботевград) победи Вихрен с 3:1 в Сандански. Срещата е

...

Балкан срази Вихрен в Сандански

Балкан (Ботевград) победи Вихрен с 3:1 в Сандански. Срещата е от 14-ия кръг на Югозападната Трета лига. Селекцията на Иван Редовски изкова триумфа за 36 минути през първото полувреме. Накрая рефера не зачете четвърто попадение за гостите. Калоян Бонев откри за ботевградчани след пас на Николай Миков, единствено след 180 секунди игра. Голмайсторът пък подаде и Павел Петков удвои в 29-ата минута, съобщи Sportal.bg.

Скоро домакините върнаха едно попадение. В 39-ата минута обаче Петков асистира за попадението на Миков – 1:3. След почивката футболистите на Вихрен натискаха, само че без резултат. В 85-ата минута Ивайло Алексиев осъществя четвърто попадение за Балкан, само че съдията не го зачете, отсъждайки, че преди този момент топката е напуснала терена.

Източник: struma.com