Българското крило Здравко Димитров направи своя официален дебют за втородивизионния

...

Здравко Димитров дебютира с победа за новия си отбор в Турция

Българското крило Здравко Димитров направи своя формален дебют за втородивизионния турски Сакарияспор, единствено ден, откакто парафира с новия си клуб. Нападателят носи номер 13 в новия си отбор.

Димитров получи малко повече от четвърт час при успеха над 16-ия във краткотрайното класиране Алтънорду с 2:1 вкъщи в среща от 21-ия кръг на шампионата.

В воин за домакините се трансформира Бурак Сюлейман, който означи две попадения, а по-късно бе сменен точно от Здравко Димитров в 76-ата минута. Емирджан Гюрклюк означи гола за гостите.

С този триумф Сакарияспор заема деветата позиция във краткотрайното класиране с актив от 31 точки. Алтънорду е с 16 пункта и се намира в зоната на изпадащите.
Източник: novsport.com