Българският юношески национал Ияд Хамуд спечели дузпа и удари греда

...

Ияд Хамуд спечели дузпа и удари греда при нова убедителна победа на Шефилд Уензди

Българският младежки национал Ияд Хамуд завоюва дузпа и удари греда при безапелационната победа с 6:0 над Крю Алекзандра при юношите до 18 години в Северната група на ПДЛ-лигата. С тази победа младите " кукумявки " излязоха отпред в класирането с 43 точки, с две пред Лийдс, който има и мач по-малко. Крю Александра е на 6-а позиция в тази лига.

Чарлс Хаган записа хеттрик, по едно попадение прибавиха Люис Фармър, Конър Грант и Л'Варн Бренди.

Грант се разписа за 2:0 от дузпа в 40-ата минута, отсъдена поради срутване на Ияд Хамуд в наказателното поле. Роденият през 2001-а година пловдивчанин нямаше шанса да се разпише в тази среща, само че негов удар през второто полувреме се отби в гредата.