Българският национален халф Никола Илиев вкара единственото попадение за победата

...

Никола Илиев блесна с гол за втория отбор на Интер

Българският народен халф Никола Илиев вкара единственото попадение за успеха на втория тим на Интер над Фиорентина с 1:0 при гостуването във Флоренция.

Илиев донесе първия важен триумф на Примаверата на Интер в 77-ата минута след прецизна асистенция на Еспозито. Двадесетина минути по-рано още веднъж Илиев, който е водач на този отбор на " нерадзурите " и е викан от селекционер Младен Кърстаич в националния тим, имаше опция да открие резултата, само че диагоналният му удар бе избавен.

Отборът на Интер е воден от някогашния румънски национал Кристиан Киву. В идващия кръг Интер ще бъде хазаин на Фрозиноне.