Българката Алина Коломиец от клуб Левски Триадица спечели сребърен медал

...

Алина Коломиец спечели сребърен медал от шампионата на Италия по художествена гимнастика

Българката Алина Коломиец от клуб Левски Триадица завоюва сребърен орден с тима на " Опера Рома " във втория стадий от откритото национално състезание по художествена гимнастика на Италия.

Тя получи специфична покана от италианската федерация по гимнастика да се включи в шампионата, който се състои от четири стадия, като на всеки има класиране и след края на последната фаза има общо нареждане.

Коломиец получи оценка от 29.750 точки за осъществяването си на бухалки, която е най-висока в нейния отбор.

Първи в този стадий на шампионата се класира съставът на " Tеранова ", а трети е " Джимника 96 Форли ". В конкуренцията участваха общо 12 тима.