Бъфало Сейбърс победи като гост Далас Старс с 3:2 след

...

Оуен Пауър се превърна в герой за Бъфало срещу Далас

Бъфало Сейбърс победи като посетител Далас Старс с 3:2 след продължение в мач от постоянния сезон в Националната хокейна лига на Съединени американски щати и Канада.

В воин за " сабите " се трансформира Оуен Пауър, който осъществя 56 секунди след старта на добавените пет минути.

Преди това двата тима си размениха по един гол в първата и третата третина. Джейми Бен даде задатък на " звездите " по-малко от две минути след старта на дуела, само че Расмус Далин изравни в 12-ата минута на мача.

Бъфало поведе за пръв път в резултата 104 секунди след старта на третата третина с гол на Виктор Олофсон, само че Джейсън Робъртсън бързо възвърне равенството.

В продължението Пауър заби победната шайби в близкия ъгъл на Джейк Йотингер, като по този начин донесе третата поредна победа на отбора си.