Атлетико Мадрид 1 : 1 Манчестър Юнайтед 90′ 4 минути

Атлетико - Манчестър Юнайтед, греда на Гризман в последните минути

Атлетико Мадрид

1: 1

Манчестър Юнайтед
 90′
4 минути продължение!
86′
ВТОРА ГРЕДА ЗА ДОМАКИНИТЕ! ГРИЗМАН! Французинът получи топката в наказателното поле и технично я завъртя с левия крайник, само че единствено с цел да види по какъв начин се удри в напречната греда.
83′
Жълт картон и Алекс Телеш.
80′
ГОООЛ! ЮНАЙТЕД ИЗРАВНЯВА! ЕЛАНГА! Появилият се преди 5 минути швед бе изведен по конец от Бруно Фернандеш и технично преодоля Ян Облак за 1:1!

Elanga goal for Manchester United against Athletico Madrid
— Live News (@LiveNewsForAll_) 79′
И Хименес се изрепчи на съдията. Жълт картон за централния бранител.
78′
Реферът най-сетне извади жълт картон на Йоренте , който си го просеше още през първото полувреме.
77′
И другият воин за Атлетико напуща терена. Тома Лемар влиза на мястото на Ренан Лоди .
76′
Жоао Феликс е сменен от Антоан Гризман .
75′
Фред стачкува против решение на съдията и става следващият футболист, който вижда жълтия цвят пред очите си.
75′
Еланга влиза на мястото на Рашфорд .
67′
Тройната промяна в Юнайтед приключва с изваждането на Люк Шоу , на негово място влиза Алекс Телеш .
66′
Уан-Бисака заменя Линдельоф .
66′
Неманя Матич влиза на мястото на Пол Погба .
65′
Жълт картон и за Маркъс Рашфорд , който спря рискова контраофанзива на домакините.
63′
Двубоят се изнерви. Жълт картон и за Рейнилдо .
 Снимка 564733
Източник:
60′
Линдельоф спря Жоао Феликс по забранен метод и справедливо получава жълт картон.
55′
Първите 10 минути на втората част минаха в борба в централната част на терена. Юнайтед към момента не е заплашил стража на домакините Ян Облак нито един път.
 Снимка 564731
Източник:
50′
Жълт картон за Люк Шоу .
45′

45′
КРАЙ НА ПОЧИВКАТА!
 Снимка 564729
Източник:
45+1′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
45+1′
Ектор Ерера е първият, който видя жълтия цвят на картона.
45′
ГРЕДА за домакините! Лоди още веднъж центрира остро отляво, Вършалко нанесе удар с глава, топката тупна на земята и се отби от напречната греда. Юнайтед оцеля!
42′
Йоренте отново се замеси в конфликт. Този път с Хари Магуайър. Испанецът още веднъж си изпусна нервите, само че съдията отново му спести публично предизвестие.
40′
Много жестоко нарушаване на Йоренте против Кристиано Роналдо. Реферът тук несъмнено можеше да покаже жълт картон на испанеца...
 Снимка 564725
Източник:
34′
Малшанс за домакините! Играещият ужасно Лоди получи топката от Ерера и нанесе мощен шут с левачката, той оплете топката в мрежата, само че от външната ѝ страна.
32′  Снимка 564720
Източник:
28′
Отново Лоди центрира към Феликс, само че този път изстрелът на нападателя не се получи и той прати топката в трибуните.
25′
Спокойни минути на стадион " Уанда Метрополитано ". Манчестър Юнайтед има преимущество във владението на топката, само че изостава в резултата. " Червените дяволи " разиграват най-вече в своята половина.
15′
Ето го и отговорът на Юнайтед! Маркъс Рашфорд напредна по десния фланг и пусна към Бруно Фернандеш, който стреля рисково от дистнация. Топката рикошира в тялото на защитник на " дюшекчиите " и мина на сантиметри от гредата. Гостите получиха единствено корнер, от който не произлезе нищо.
8′  Снимка 564719
Източник:
7′
ГОЛ! Феноменален гол на Жоао Феликс! Ренан Лоди центрира превъзходно отляво, а Феликс откри резултата с летящ плонж. Де Хеа нямаше никакъв късмет. Топката се отби от гредата и влетя безмилостно в мрежата му. Обещаващо начало на този трогателен конфликт!

(⏱ 7') ⚽️ BUUUUT DE JOAO FELIX!!!

ATLETICO???????? 1-0???????????????????????????? MAN UTD |

FOLLOW ME FOR MORE NEWS?????!?!

— FTBLNews© (@NewsFTBL) 3′
Хименес! Първият късмет е за домакините. Кореа пусна пас към непокрития Хименс на дузпата, само че Линдельоф блесна със страховит шпагат и парира изстрела му!
1′

Снимка 564710
Източник:
1′
НАЧАЛО НА ДВУБОЯ!
Състав Ян Облак Давид де Хеа Шиме Вършалко Люк Шоу Стефан Савич Хари Магуайър Хосе Хименес Рафаел Варан Рейнилдо Мандава Виктор Линдельоф Ренан Лоди Фред Маркос Йоренте Пол Погба Жофри Кондогбия Бруно Фернандеш Ектор Ерера Джейдън Санчо Анхел Кореа Маркъс Рашфорд Жоао Феликс Кристиано Роналдо Треньор Диего Симеоне Ралф Рангник Резерви Гомес Вела Дийн Хендерсън Антоан Гризман Ерик Баи Де Пол Диого Далот Марио Ермосо Фил Джоунс Тома Лемар Антони Еланга Хавиер Серано Джеси Лингард Луис Суарес Хуан Мата Фелипе Неманя Матич Алекс Телеш Ханибал Мейбри Алекс Уан-Бисака
Атлетико (Мадрид) посреща Манчестър Юнайтед в първи осминафинален конфликт от Шампионска лига.

Мачът на " Уанда Метрополитано " е от 22:00 часа.

Срещата се обрисува да бъде извънредно оспорвана поради неубедителната форма на двата състава.
 Челси - Лил 2:0 в първи осминафинален дуел от Шампионската лига
Челси направи първата крачка към четвъртфиналите

Носителят на трофея нямаше проблеми с Лил

" Дюшекчиите " и " алените дяволи " се показват на приливи и отливи, а в лагера на домакините имат съществени проблеми. Според слуховете, някои от играчите са срещу треньора Диего Симеоне, който даже може да бъде уволнен през лятото.

Мадридчани изгубиха цели 7 от последните си 13 мача във всички шампионати и това е златният късмет за Юнайтед, който няма проваляне в последните си осем визити.

Oт своя страна " алените дяволи " записаха две следващи победи във Висшата лига, които заличиха кошмара във ФА Къп след отпадането на дузпи от Мидълзбро.
 Душан Влахович след ранния си гол: Не съм удовлетворен, към този момент забравих този мач

" Мечтата ми се сбъдна "

Атлетико и Манчестър Юнайтед имат единствено два мача в Европа до момента - на осминафиналите за КНК през 1991 година, когато испанците не престават след 3:0 вкъщи и 1:1 на Острова.