Атлетик (Куклен) загуби с 1:0 гостуването си на новака Хасково-1957

...

Хасково излъга Атлетик с гол на златна резерва

Атлетик (Куклен) загуби с 1:0 гостуването си на новака Хасково-1957 в мач от шампионата на Трета лига - Югоизток.

Двубоят се игра без попадение до 80-ата минута, когато резервата на домакините Емрах Юсуф с глава прати топката в мрежата на кукленци. Голмайсторът влезе на терена през второто полувреме, само че в самия край излезе предварително. След победния гол той смъкна фанелката си в изблик на наслада и съдията Христо Панайотов му сподели жълт картон. Емрах Юсуф обаче видя жълтия цвят за повторно за много малко време. Със същия бе украсен и състезател на гостите, който от самото начало апострофираше съдията, чиито нерви най-после не устояха.
Оспорваният дуел бе сред 6-ия Хасково-1957 и 9-ия Атлетик (Куклен) във краткотрайното класиране. Югоизточна Трета лига 14 кръг, неделя 11 ноември  Хасково 1957 1:0краен резулат  Атлетик (Куклен)