Арлинг Холанд ознаменува завръщането си в игра след контузия с

...

Фен отговори с неприличен жест на радостта на Арлинг Холанд

Арлинг Холанд ознаменува завръщането си в игра след травма с гол против " Волфсбург ". Норвежецът отпразнува бурно попадението и си навлече гнева на последовател на " вълците ".

21-годишният Холанд влезе в игра за " Борусия " Дортмунд през второто полувреме и записа първи минути от шест седмици насам, защото лекуваше контузия в бедрото.

Той се разписа в 81-ата минута за 3:1 и падна на едно коляно, сочейки към почитател от трибуните. Отговорът на последователя на " Волфсбург " обаче бе неочакван - непристоен жест.

Don't provoke the fans, even if you're Haaland
— FLY-FOOT (@fly_foot)

С попадението си против " Волфсбург " Холанд стана най-младият състезател с 50 гола в Бундеслигата, като го направи в 50-ия си шампионат мач за " жълто-черните ".

Той се разписа за седми път в десетия си мач в немското състезание от началото на сезона.
Източник: btvnovinite.bg