Андерлехт приема Лудогорец в среща реваншa от 1/16-финалите на Лига

...

Лудогорец ще довършва започнатото срещу Андерлехт

Андерлехт приема Лудогорец в среща реваншa от 1/16-финалите на Лига на конференциите. Мачът на стадион " Лото Парк " стартира в 19:45 часа наше време.

Загубата в четвъртък бе последвана и от нов разочароващ резултат за белгийския гранд. През уикенда той приключи 2:2 като посетител на Кортийк, като по този метод Андерлехт остава на деветата позиция и надлежно е отвън плейофите за Европа.
 Немски даскал управлява реванша сред Лудогорец и Андерлехт

Даниел Зиберт е измежду най-хубавите немски съдии

Формата на отбора обаче като цяло е добра и се чака да се пребори за по-челна позиция с имена като Вертонген и Слимани в своя състав.

Лудогорец пък е в серия от три поредни победи. В неделя тимът на Анте Шимунджа надделя Славия с 2:1 в efbet Лига, като късен гол донесе триумфа на разградчани, които не престават да изостават от ЦСКА в борбата за купата, въпреки и минимално.
 Още един индикатор е на страната на Лудогорец против Андерлехт

Ето детайлности

Наставникът на " орлите " Анте Шимунджа няма съществени кадрови проблеми, като изключим трайните травми на Диниш Алмейда и Рик Джонатан, които са навън до края на сезона, както и наказването на Оливие Вердон, което е за три срещи.

Лудогороец и Андерлехт наподобяват като два равностойни тима и тънки моменти могат да решат реванша в четвъртък.