Александър Везенков не влезе в игра за Сакраменто при успеха

...

Везенков остана на пейката при обрат на Сакраменто срещу Атланта

Александър Везенков не влезе в игра за Сакраменто при триумфа със 117:110 против Атланта като посетител. Българинът, който беше употребен малко от треньора Майк Браун в предходните три мача, този път не записа минути. С триумфа " кралете " прекъснаха серията си от две следващи загуби.

Сакраменто не стартира мача добре и изоставаше с 23 точки още в първата четвърт. На почивката задатъкът на Атланта беше 18. В третата четвърт обаче гостите понижиха разликата, а в последната стигна до триумфа.

Де`Арън Фокс още веднъж беше най-хубав за Сакраменто с 31 точки, 6 битки и 8 асистенции. Домантас Сабонис се регистрира с 25 точки, 10 битки и 7 асистенции.

Сакраменто остава на пето място в Западната конференция с баланс от 18 победи и 12 загуби. Следващият мач на отбора е против Мемфис на 1 януари от 3.00 ч. българско време.
Източник: euronewsbulgaria.com