АЛ РАЙЯН, Катар (AP) — Головете през второто полувреме на

...

Австралия победи Индия с 2-0 в Купата на Азия след голове на Ървайн и Бос

АЛ РАЙЯН, Катар (AP) — Головете през второто полувреме на Джаксън Ървайн и Джордан Бос пречупиха съпротивата на Индия, когато Австралия стартира своята акция за Купата на Азия с победа с 2-0 в събота.

Шампионите от 2015 година преобладаваха в мача от група B на стадион „ Ахмад бин Али “, само че се бореха да намерят път през упоритата отбрана на Индия.

Това беше, до момента в който вратарят Gurpreet Singh Sandhu не съумя да получи високо центриране от Martin Boyle пет минути след почивката и Irvine се нахвърли, с цел да стреля от близко.

Бос, запаса, беше на терена единствено за минута, когато осъществя ниско центриране на Райли Макгрий на далечната греда, с цел да удвои преднината в 73-та.

Докато Австралия доминираше на терена, почитателите на Индия бяха тези, които подвигнаха по-голямата част от шума измежду тълпата от 36 253.

Високи овации кънтяха към стадиона, с цел да приветстват възходящия брой отбранителни проби на Индия, до момента в който напрежението растеше. И тов...