2:2 приключиха в Дреновец едноименния тим и Боруна (Царева ливада).

...

Дреновец и Боруна поделиха точките

2:2 завършиха в Дреновец едноименния отбор и Боруна (Царева ливада). Двубоят е от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите направляваха събитията на терена. Направиха поврат резултата, само че най-после позволиха равнене. Александър Веселинов изведе домакините напред в 15-ата минута, когато с превръщане и шут изпрати топката в мрежата на Боруна.

В началото на втората част Иван Иванов вкара във вратата на Дреновец, само че рефера не зачете попадението. Иванов обаче го направи и в 60-ата минута с глава след центриране от корнер. Скоро същото стори и Иван Филипов – 1:2. В 85-ата минута Веселинов беше най-съобразителен в блъсканица и изравни.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.