... Клоп. "Но той каза след мача, 'всичко е наред, всичко е добре', надявам се, че е така. Ще трябва да изчакаме. Нуждаем се от диагноза."
... Клоп. "Но той каза след мача, 'всичко е наред, всичко е добре', надявам се, че е така. Ще трябва да изчакаме. Нуждаем се от диагноза."