Единствената лоша новина за Ливърпул в прекрасната европейска вечер, завършила

...

Салах успокоява за контузията, но Ливърпул чака изследванията

Единствената неприятна вест за Ливърпул в прелестната европейска вечер, приключила с 3:0 против Манчестър Сити, бе травмата, която звездата Мохамед Салах получи през второто полувреме.

Убийствен Ливърпул прати Ман Сити в тежък нокдаун

Само 6 минути след подновяването на играта египтянинът излезе, с цел да получи здравна помощ, след което напусна терена, а на пръв взор казусът изглеждаше обвързван с региона на слабините.

Голът, с който Салах откри резултата, бе негов 38-и през акцията, а неговото неявяване би бил огромен удар за мърсисайдци поради значимите седмици, които предстоят.

Самият нападател е успокоил, че обстановката не е притеснителна, само че от Ливърпул трепетно ще чакат резултатите от проучванията.

"За Мо не знам. Той усеща нещо и това бе задоволително да го извадим ", изясни след дуела Юрген Клоп. "Но той сподели след мача, 'всичко е наред, всичко е добре', уповавам се, че е по този начин. Ще би трябвало да изчакаме. Нуждаем се от диагноза. "