... Проблемът е, че не казват съдиите. Да могат да се замислят следващите. Иначе става едно беззаконие, което го виждаме и в държавата“, коментира още специалистът.
... Проблемът е, че не казват съдиите. Да могат да се замислят следващите. Иначе става едно беззаконие, което го виждаме и в държавата“, коментира още специалистът.