... че не вярвам на това обещание. Защото ми беше обещано, че снимките от “ЕкзоМарс-Трейс Газ Орбитър” ще се публикуват на три месеца… Къде са те?
... че не вярвам на това обещание. Защото ми беше обещано, че снимките от “ЕкзоМарс-Трейс Газ Орбитър” ще се публикуват на три месеца… Къде са те?