... не сме заспали още!,“ коментира жена, цитирана от Най-вероятно пожарът е тръгнал от струпани боклуци и строителни отпадъци. Кадри: Rosen Dimitrov, Десислава Христова, Vanq Kostova, Angel Tsvetkov
Смирненски Кючука - Новини
Как ще се придвижват хора със стари автомобили от 2028
...... работата е на парче, а вместо ефект ще има дефект, и то върху качеството на атмосферния въздух – проблем, който трябваше да се реши. Прочетете още
Трима водачи са задържани през последното денонощие в областния град
...... че на бул. „Пещерско шосе“ шофьор на 31 години се е качил в колата си под въздействие на наркотици. Срещу мъжете са образувани бързи производства.
Затварят ключова улица в Кючука заради ремонтни дейности по проекта
...... движението – единият е през бул. „Шести Септември“, а другият вариант е да се минава през бившата мебелна къща „Дизма“. Предстои да бъде взето решение.
Адски тапи от коли блокират целия квартал Христо Смирненски предаде
...... това не се случи. Още с отварянето на „Солунска” затвориха бул. „Хаджи Димитър”, с което адските задръстванията по бул. „Пещерско шосе” остават поне още месец.
132 престъпления извършени от деца са регистрирани в Пловдивско през
...... производства с извършители непълнолетни лица в Районната прокуратура са били 137. За сравнение през 2022 г. са били 179, а през 2021 г. – 145.
Аварии на водопроводи оставят без вода райони от Кючук Париж
...... 154. Очаква се водата да бъде пусната до 17ч. днес.Нарушено е водоподаване в село Бегово заради авария на водопровод. Дежурните екипи ще възстановят аварията до 16ч.
Фирмата изпълнител Еко Проект Пловдив е поискала затварянето на кръстовището
...... препроектирането на Южния обходен колектор няма да се затваря изцяло движението по ул. „Царевец“, като първо ще се изгради новото платно след намесата на ВиК.
Четири ВиК аварии са станали днес в Пловдив Без вода
...... ул."Георги Кондолов" №27-29.Прочетете ощеБез вода е и Баня, ниската зона на Перущица и част от Раковски, както и в селата Богдан, Ягодово и Долна Махала.
Ало Веско тук съм в Цар Симеоновата градина Седя на една пейка
...... другия мандат да се от другата страна и да коментират по телефона колко е зле зелената система в града и как навсякъде има няк’ви треви!










