Зверската катастрофа в София: Кола се преобърна на бул. България
Тежка злополука стана в София сред два автомобила. Сигналът е подаден към 13:00 ч. Инцидентът е станал на бул. " България " и ул. " Флора " в посока квартал " Бояна ".
По първични данни единият автомобил е лишил преимущество на другия, оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи за Българска национална телевизия. Двата автомобила са ръководени от водачи на 29 години и на 59 години.
Пострадала е жена на 58-годишна възраст. На място има екипи на пожарната и кола за спешна помощ на Спешна помощ.
По първични данни единият автомобил е лишил преимущество на другия, оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи за Българска национална телевизия. Двата автомобила са ръководени от водачи на 29 години и на 59 години.
Пострадала е жена на 58-годишна възраст. На място има екипи на пожарната и кола за спешна помощ на Спешна помощ.
Източник: inews.bg
КОМЕНТАРИ




