... или пък Светия синод. Подобни изявления са срам за паметта на спасителите и техните наследници в лицето на българската демократична общност и Българската православна църква!
Симеонов Възмутени - Новини
Не сме съгласни Тук няма българи къде има българи в
...... ул. „Делянка”, заяви кметът, докато багер буташе една от постройките. Ромите обаче не са съгласни къщите им да бъдат разрушени, защото няма къде да отидат.


