... още 10 години, какви шедьоври щяха да ни завещаят? Аз дори не смея да си го помисля, защото ме обхващат горчивина, меланхолия, скръб и тъга.
... още 10 години, какви шедьоври щяха да ни завещаят? Аз дори не смея да си го помисля, защото ме обхващат горчивина, меланхолия, скръб и тъга.