Две деца, приети в „Пирогов“ след катастрофа в Горна Оряховица, вече са изведени от реанимация и настанени в детската травматология
Две деца, признати в незабавната болница „ Пирогов “ след преди седмица, към този момент са изведени от реанимация и настанени в „ Детска травматология “. Това оповестиха от лечебното заведение.
Момчетата – на 12 и на 15 година, бяха превозени поради тежкото им положение.
Момчето, което е на 12 година, през вчерашния ден. По-голямото момче също към този момент е изведено от реанимация и настанено в „ Детска травматология “.
Двете деца бяха с политравма и минаха реанимационно и хирургично лекуване.
Момчетата – на 12 и на 15 година, бяха превозени поради тежкото им положение.
Момчето, което е на 12 година, през вчерашния ден. По-голямото момче също към този момент е изведено от реанимация и настанено в „ Детска травматология “.
Двете деца бяха с политравма и минаха реанимационно и хирургично лекуване.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




