... мнозинство в СОС и държавните институции има свое логично обяснение. Ще стане ясно защо им е толкова важно да атакуват завод, който превърнахме в работещ.
Проблемът Завода - Новини
Има опасност столицата да се върне към практиката на балиране
...... 10:30 часа – какво точно се опитва да скрие? Проблемът мирише и няма как да бъде замитан повече!Време е за оставка на Савов!", каза още .
Политиците от Брюксел до Вашингтон се тревожат за сигурността и
...... правителство в Пекин. „Не е хубаво да си местен служител в момента . . . те имат гнева отдолу и гнева отгоре: какво трябва да направят?“
Проблемът с пожара в завода Свилоза е хроничен защото при
...... него много фирми са изчезнали заради свитото потребление. ПО думите му завземане на бизнеси може да се случва само ако в тях има нещо „сиво“.




